Elektroinstalacje

ELEKTROINSTALACJE. INSTALACJA ODGROMOWA I EWAKUACYJNA.

Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się elektroinstalacjami w Twoim domu, biurze czy obiekcie przemysłowym? Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie instalacji elektrycznych, energetycznych, teletechnicznych i informatycznych po skomplikowane i trudniejsze instalacje. Od fundamentów do dachu!

Zadbamy o jakość Twojej instalacji już od samych fundamentów (uziemienia i potrzebne przepusty), przez wszystkie instalacje elektryczne w obiekcie, aż po dach (instalacja odgromowa). Z nami zaprojektujesz, wykonasz i odbierzesz swoją instalację.

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług w domach jednorodzinnych, budynkach wielomieszkaniowych, a także
w obiektach przemysłowych, tj. sklepy, magazyny, hale, pawilony czy w obiektach biurowych, budynkach użyteczności publicznej oraz medycznych i ochrony zdrowia.

Wykonamy dla Ciebie:

- instalacje elektryczne,

- modernizację istniejących instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

- instalacje teletechniczne (sieciowe, telefoniczne, nagłośnienie),

- instalacje ewakuacyjne,

- instalacje odgromowe,

- przyłącza budowlane,

- instalacje alarmowe,

- instalacje TV oraz Internetu,

- instalacje oświetleniowe wewnątrz i na zewnątrz budynku,

- instalacje monitoringu CCTV,

- automatykę użytkową,

- pomiary elektryczne (pomiar wyłączników różnicowo-prądowych, badanie rezystancji izolacji obwodów i urządzeń, pomiar uziemienia, badanie instalacji odgromowej, pomiar natężenia oświetlenia, itd.),

- protokoły elektryczne (potrzebne do odbioru instalacji, jak i okresowe).

Zadbamy o to, aby Twoja dokumentacja spełniała wymogi firm ubezpieczeniowych, tak abyś w razie potrzeby bez problemu otrzymał wypłatę odszkodowania).

Przygotowujemy pełną dokumentację techniczną na potrzeby przyłączy oraz skontaktujemy sie z zakładem energetycznym.

Posiadamy niezbędną wiedzę i uprawnienia energetyczne: G1, G2, G3 (D i E) do 1kV oraz uprawnienia budowlane do prowadzenia działalności w zakresie ww. instalacji.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja klienta. Cenimy Twój czas i bezpieczeństwo, dlatego działamy szybko
i profesjonalnie.

Nie musisz już szukać dalej! IDESO wykona u Ciebie pełną gamę prac instalacyjnych – wszystkich, jakie tylko potrzebne są
w Twoim budynku.