Klimatyzacja

 

SERWIS I MONTAŻ KLIMATYZACJI

Marzysz o urządzeniu, które będzie ciche, energooszczędne i zapewni Ci czyste powietrze o optymalnej temperaturze dostosowanej do Twoich potrzeb? Poczuj pełen komfort nawiewu chłodnego lub ogrzanego powietrza przy utrzymaniu odpowiedniej wilgotności. Aplikacja klimatyzacji zainstalowana w Twoim telefonie pozwoli Ci sterować urządzeniem zdalnie, a nawet stworzy kalendarz jego działań. Tym samym będziesz mógł schłodzić pomieszczenia Twojego domu zanim jeszcze do niego wejdziesz.

Nie zwlekaj! Wybierz idealny dla siebie klimatyzator: ścienny, kasetonowy, kanałowy lub sufitowo-przypodłogowy (tzw. konsolę). 

Gwarantujemy montaż i serwis klimatyzatorów typu spilt, wyposażonych w funkcje czyszczenia lub jonizacji powietrza, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej czystości i wilgotności powietrza oraz zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów.

System Split - składa się z jednostki wewnętrznej (klimatyzatora wewnętrznego) i jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz budynku. Jednostki są połączone elektrycznym układem sterującym oraz rurami miedzianymi.

System Multisplit - składa się z jednej jednostki zewnętrznej, do której podłączonych jest klika jednostek wewnętrznych, najczęściej od 2 do 6. Posiada opcje planowania temperatury.

System VRF – składa się z kilku jednostek wewnętrznych, które zasilane są agregatem wyposażonym w sprężarkę inwerterową, regulującą wydajność urządzenia . Sprężarki są energooszczędne, stąd też niskie koszty eksploatacji.

System Kanałowy – jest połączeniem systemu kanałów zainstalowanych głównie w ścianach budynku. Powietrze rozprowadzane jest za pośrednictwem kanałów i dzięki odpowiednio ułożonej instalacji schładza wszystkie lub wybrane pomieszczenia (sekcje). Stosowana głównie na większych powierzchniach typu biurowce, restauracje, hotele, lokale usługowe, ale też
w wielometrażowych domach jednorodzinnych.

IDESO GROUP gwarantuje Ci spokój, ponieważ dysponuje niezbędnymi certyfikatami i uprawnieniami (F-gazy) związanymi z wykonawstwem oraz zapewnia serwis urządzeń.

Pamiętamy o zbliżających się przeglądach za Ciebie! Otrzymasz od nas wcześniej powiadomienie sms/e-mail.